Płatności

Za zakupy w naszym sklepie mogą Państwo zapłacić na 3 sposoby:

Zapłata za pośrednictwem serwisu Tpay

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Tpay.pl. Gwarantuje to Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ transakcja odbywa się poprzez szyfrowane połączenie (SSL) a my, jako sklep nie otrzymujemy żadnych informacji na temat numeru karty kredytowej użytej do zapłaty.

Przelew bankowy

Jest to łatwa do zrealizowania i tania metoda płatności. Przelew można wykonać korzystając z bankowości elektronicznej, robiąc go w tradycyjnym oddziale banku lub na poczcie. Wpłata zazwyczaj jest księgowana na naszym koncie w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli wybiorą Państwo tą formę płatności prosimy o dokonanie przelewu w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia złożenia zamówienia.

Numer naszego rachunku bankowego:

87 1750 1367 0000 0000 1287 6928

 

Płatność przy odbiorze

Czyli inaczej "za pobraniem". Jest to najbezpieczniejsza z punktu widzenia kupującego forma płatności. Zapłata za zakupione produkty następuje przy odbiorze paczki od kuriera. Jest to często uważana za wygodną płatność, niestety jednak zdecydowanie droższa od przelewu bankowego. Płatność następuje przy odbiorze przesyłki. Tę formę płatności prosimy wcześniej uzgodnić telefonicznie.