Na stronie https://allegro.pl/uzytkownik/alebre_pl znajdziecie Państwo opinie o nas wystawione przez naszych klientów.
Dzbanek + 6 szklanek Quadro

Dzbanek + 6 szklanek Quadro

Odniesienie: 880611

116,05 zł
Brutto

Dzbanek + 6 szklanek Quadro

Ilość
brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

BOHEMIA to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie szkła i kryształów. Zarówno wyroby szklane jak i kryształowe cenione są za jakość i nowoczesny design. Dzięki nowej formule szkła kryształowego produkty te stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Charakteryzują się oryginalnym i niepowtarzalnym kształtem, precyzyjnym wykonaniem i przyciągają uwagę swym pięknem. Wiele kolekcji jest autorstwa znanych w świecie projektantów, a tradycja i wielowiekowe doświadczenie nadaję produktom Bohemii wyjątkowy charakter. Szczególnie kolekcja QUADRO odkrywa piękno prostoty i funkcjonalności. Kształty szklanek kryją w sobie ponadczasowy urok i klasę tworząc trójwymiarowy obraz smaku.

 

SKŁAD ZESTAWU:

1 x Dzbanek - 1100 ml
6 x szklanka long -
350 ml
 

WŁAŚCIWOŚCI:

Nadaje się do mycia w zmywarce automatycznejNadaje się do przechowywania żywności w lodówceNadaje się do kontaktu z żywnością

EAN: 8593410880611

Nr katalog: 9K7-99999/9/99A44/100
 
Pudełko z twardej granatowej tekturki w sam raz na upominek lub prezent.
Bohemia
880611
2019-08-14

Szczegółowe referencje

Nowy produkt