ZWROTY:

Masz prawo zgłosić chęć zwrotu zakupionego towaru przez internet do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki i odesłać towar 14 dni od chwili zgłoszenia. Nie musisz nawet podawać powodu zwrotu, chociaż każda informacja jest cenną dla nas radą na przyszłość. Łączna liczba dni na odesłanie towaru może wynosić nawet do 28 dni od chwili otrzymania przesyłki.

Produkt, który chcesz zwrócić musi być nienoszony, w stanie w jakim go otrzymałeś i z oryginalnymi metkami w oryginalnym opakowaniu.

Oferujemy darmowe zwroty, dlatego skontaktuj się z nami (sklep@alebre.pl), by otrzymać opłacony list przewozowy. 

Nie przyjmujemy towaru przesłanego do nas w formie przesyłek za pobraniem.

KROK PO KROKU - proces zwrotu:

Napisz do nas na adres sklep@alebre.pl i zgłoś informację o chęci zwrotu. W odpowiedzi otrzymasz już opłacony list przewozowy, który dołączysz do swojej paczki zwrotnej.

Nienaruszony i nieużywany towar, bez śladów użytkowania, z wszystkimi metkami pakujesz do paczki, w której dostałeś towar. 

Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu towaru (przekazany wraz z towarem).

Zapakowany towar razem z formularzem zwrotu prześlesz do nas kurierem, który podany jest na wygenerowanym przez nas zwrotnym liście przewozowym. 

W momencie otrzymania od Ciebie paczki zwrotnej, w przeciągu 14 dni otrzymasz zwrot pieniędzy, równy cenie zakupu towaru