Na stronie https://allegro.pl/uzytkownik/alebre_pl znajdziecie Państwo opinie o nas wystawione przez naszych klientów.
Obiadowy Prometeo 18 elementów

Obiadowy Bormioli Prometeo 18 elementów/

Odniesienie: 763190

105,44 zł
Brutto

Obiadowy Bormioli Prometeo 18 elementów/

Ilość
dostępny

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 Serwis obiadowy PROMETEO 18el. (Zestaw na 6 osób)

       Linia Prometeo to kolekcja wykonana z hartowanego szkła OPALGLASS w klasycznym i bardzo uniwersalnym białym kolorze i modnym, owalnym kształcie naczyń. Nowoczesny styl zastawy został podkreślony linią talerzy i salaterek, które mają podkreślone brzegi i lekko zaokrąglony kształt. Owalna forma talerzy i salaterek idealnie współgra z obłym kształtem filiżanek czy szklanek. Wysoka jakość, idealnie wykończenie i gładkie szkliwo to podstawowe atuty naczyń Bormioli. Kolekcja dostępna jest również na sztuki, dzięki czemu możemy dowolnie łączyć i kompletować poszczególne elementy, które stanowią podstawowe wyposażenie każdego domowego stołu.
Linia cieszy się powszechnym uznaniem w gospodarstwach domowych oraz w profesjonalnej gastronomii. W tej ofercie proponujemy podstawowy zestaw składający się z 18el. zapakowany w oryginalne kolorowe pudełko.
 
SKŁAD ZESTAWU:
 
6 talerzy obiadowych 27 x 24 cm 
6 talerzy deserowych 22 x 19 cm
6 talerzy głębokich 23 x 20 cm
 


 
Pierwszy zakład produkcyjny Bormioli Rocco powstał w 1825 roku we Włoszech. Umiejętne połączenie doświadczenia, profesjonalizmu oraz perfekcyjnej technologii jest kluczem sukcesu Bormioli Rocco na całym świecie. Bormioli Rocco jako wiodący producent wysokiej jakości wyrobów ze szkła charakteryzującego się elegancją oraz oryginalnym wzornictwem. Produkty Bormioli Rocco, ze względu na wysoka jakość, elegancję oraz oryginalne wzornictwo, znajdują zastosowanie nie tylko w kawiarniach, pubach, restauracjach, ale również w gospodarstwach domowych.
 
Najwyższa wytrzymałość, odporność na ścieranie i matowienie sprawiają, że talerze Prometeo można myć także w zmywarkach przemysłowych, co nie jest bez znaczenia w profesjonalnej gastronomii. Specjalny proces technologiczny zapewnia szczególną dokładność wykończenia, co sprawia, iż jakość wyrobów Bormioli Rocco z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowany gust.
Bormioli
763190
5 szt.
2019-08-14

Szczegółowe referencje

Nowy produkt